Batman-Arkham-Origins-crack-indir

Batman: Arkham Origins Crack (%100 Tam Çözüm) ve Serial Number – No Cd / DVD – Cdsiz Oynama İndir

Yenilenen Batman: Arkham Origins oyununda eski sürümlerin de birkaç yıl öncesine gideceğiz. Oyun grafiksel açıdan gayet doyurucu. Yüksek sistem gereksinimi istemesi de zaten bunun bir sebebi. Yeni oyunu oynadığımızda eski sürümlere göre bir çok değişikliğin yaşandığını görüyoruz. Öncelikle açılış menüsü gayet sade ve kullanılabilir bir hale getirilmiş, eski sürümlerde ki gibi karman çorman bir menü yok karşımızda. Daha sonra oyunun haritasına baktığımızda devasa bir harita göreceğiz.
Eski oyunlara göre , hatta bırakın eski Batman oyunlarını, oyun piyasasında gelmiş geçmiş  ne kadar oyun varsa hepsinin haritasından daha büyük bir haritaya sahip olan Batman Arkham Origins oyunu ilk başlarda yeni kullanıcıları biraz zorluyor. Ama oyunu birkaç saat oynadıktan sonra o devasa haritaya da alışıyorsunuz. Oyunda daha önce hiç görmediğimiz Deathstroke karakterini göreceğiz ve onunla savaşacağız.

Oyun hakkında kısa bir açıklama verdik ama bu oyun sayfası değil oyunun crack dosyası altta bulunan linklerden oyunun crack dosyasına ulaşabilirsiniz. İndirince yapmanız gereken sadece rardan çıkarmak ondan sonra crack işlemini yapmak rar içerisinde bulunan dosyanın aynısı oyunun kurulu olduğu yerde de mevcuttur yapmanız gereken indirdiğiniz dosyayı oraya atmak ve değişimi onaylamaktır ve oyun full olacaktır yapmanız gereken sadece budur. Ürün anahtarı isterse de bu uyarıdan kurtulmuş olacaksınız.İyi Oyunlar…

dd
Arkham Origins Crack
Alternatif
Arkham Origins Crack
Processing your request, Please wait....
logo