openvpn-program-indir-2016

Bedava İnternet

21. Yüzyıl tam anlamıyla internet ve teknoloji çağı olarak sürüyor. Bu nedendir ki gerek gençler gerek orta yaşa sahip bireyler internet üzerinde inanılmaz vakit harcıyor. Ülkemizde 2 şirketin tek elinde olan internet bağlantısı fiyatları ise bu sebepten cep yakıyor. Bedava internet kullanımı için insanlar sürekli araştırma yapıyor. İşin ilginç yanı bu araştırma yine internette gerçekleşiyor. Yani insanlar internet alternatifi olmadığı için aradıkları şeyi yine aynı yerde buluyor. İşte bu yaşadığımız çağı net olarak özetliyor. Çeşitli programlar ile ücretsiz internet kullanmak mümkün. Bunlardan bir tanesi olan ve en popüler uygulama sayılan openvpn ile bu işlem gerçekleştirilebiliyor.

Herşeyin bir sınırı varda internetin yokmu? Tabiki de var. Adil kullanım kotası denen illet son ayların en çok tartışılan konusu çünkü bunun kaldırılması veya 3 katına çıkarılması için oy toplama kampanyaları düzenleniyor. AKK kaldırma işlemi ise yine yardımcı programlar ve videolu anlatımlar ile oldukça basit şekilde hallediliyor. Aslında kesin çözüm diyebileceğimiz ve çok kullanılan wifi şifre kırma ile bu sorunu da pratik şekilde atlayabilirsiniz. 100.000+ kullanıcımızla bu yöntemi paylaştık ve başarılı oldular.

Sık sık güncellediğimiz konular ve sitemiz sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için gerek arayüz gerekse kullanış açısından oldukça idealdir. Aradığınız konuyu saniyler içerisinde bulmanızı sağlayabilecek bir script tercih edilmiş olup konulara yazacağınız yorum ve sorularınıza hızla cevap verilir, dönüş sağlanır.

Kaynak : http://www.mobilhile.com

Processing your request, Please wait....