The-Lord-of-the-Rings-Conquest-crack-indir

The Lord of the Rings Conquest Crack (%100 Tam Çözüm) ve Serial Number – No Cd / DVD – Cdsiz Oynama İndir

Yüzüklerin efendisi serisinde hayranı olduğumuz filmlerin bilgisayar oyunlarını da oynayabileceksiniz. The Lord of the Rings Conquest, EA tarafından sırtlandı ve ortaya muhteşem bir oyun çıkardı. İlk oyuna kıyasla stratejiden ziyade aksiyon ögelerine daha çok ağırlık verilmiş diyebiliriz. Oyunu TPS yani üçüncü bakış açısı tarzıyla oynuyoruz.

Karakterlerimize gelince The Lord of the Rings Conquest’de de direkt olarak hikayeye bağlı kalınmış ve filmlerdeki kahramanlar burada da yer alıyor. Oyuna ilk olarak başlarken karakter seçmemizi istiyor ve Gandalf, Aragorn, Legolas’dan birini seçip savaşın ortasına dalıyoruz.

Oyun hakkında kısa bir açıklama verdik ama bu oyun sayfası değil oyunun crack dosyası altta bulunan linklerden oyunun crack dosyasına ulaşabilirsiniz. İndirince yapmanız gereken sadece rardan çıkarmak ondan sonra crack işlemini yapmak rar içerisinde bulunan dosyanın aynısı oyunun kurulu olduğu yerde de mevcuttur yapmanız gereken indirdiğiniz dosyayı oraya atmak ve değişimi onaylamaktır ve oyun full olacaktır yapmanız gereken sadece budur. Ürün anahtarı isterse de bu uyarıdan kurtulmuş olacaksınız.

İyi Oyunlar…

dd

The Lord of the Rings Conquest Crack

Alternatif

The Lord of the Rings Conquest Crack
Processing your request, Please wait....
logo