telefon-paran-kazanma-5

Telefonumdan Nasıl Para Kazanabilirim?

Arkadaşlar bugün sizlere telefonunuzdan nasıl para kazanabilirsiniz onu öğreteceğim.Bunun için gerekli olan program Whaff Rewards

Uygulama çok kolay kazandırıyor ve çok yüksek paralar kazanma şansınız var.

Öncelikle nasıl kazandırdığı hakkında kısa bilgi veriyim. uygulamanın size sunduğu diğer uygulamaları indirerek oyun oynayarak ve uygulama ve oyunların telefonunuzda durduğu gün için sizlere para ödüyor ayrıca Facebook arkadaş davet ederek çok yüksek meblalarda kazanabiliyorsunuz.

Öncelikle Kurulumla Başlayalım. Sizin yapmanız gerekenler sadece;

1) Google Play Storeden WHAFF Rewards İndirmek.

2) Facebook hesabınız ile giriş yapmak isterseniz sahte hesapla da giriş yapabilirsiniz.site güvenilirdir.

3) İnvite KOD Yerine CU60222 Yazarsanız kayıt olur olmaz para ile başlarsınız. Hesabınıza direk 0,50$ yatar.

4) Artık kazanmaya hazırsınız.Oturduğunuz yerden keyfini çıkartın.


Para Kazanma Yolları ;

1)Premium Picks:Bu kısımda genelde bir oyun verilir ve sizden günde 5 dk bu oyunu oynamanız istenir. Bu isteği yerine getirirseniz belli bir miktar para kazanırsınız. Ayrıca oyunu silmezsenizde gün başına belli bir miktar para kazanırsınız.

2)Whaff Picks: Burada da google play’den seçilmiş oyunlar verilir bunları indirirseniz ne kadar kazanacağınız altında yazar. Bu oyunları indirip 10 saniye açık tuttuktan sonra bildirimlere paranızıngeldiğine dair bir bildirim gelecektir. Geldikten sonra oyunu silebilirsiniz.

3)Other Picks: Bu kısımda 4 adet farklı şirketin yaptığı reklamlardan sizden istenen şeyi yaparak para kazanabiliriz. Genelde anket doldurma, küçük oyunlar indirme vb. şeyler istenir. eğer benim sayemde bu uygulamayı kullanmayabaşladıysanız girişte referans kodu kısmına CU60222 yazarsanız memnun olurum. Hem siz hem de ben0,50 $ kazanmış olacağız.

Örnek Görüntü


Ödemeleri Nasıl Alırım?

Uygulamada birçok ödeme yöntemi bulunmaktadır. Eğer kazandığınız para belli bir miktara ulaştıysa alttaki yöntemlerden birin kullanarak paranızı çekebilirsiniz. Görüntüler uygulamaya aittir. Uygulamayı ilk açtığınızda sizden referans kodu istediğinde CU60222 bu kodu yazmanız. Sizin hesabınızı direk 0.50$ ile başlatacaktır.

Processing your request, Please wait....