AngryBirds-Fight-HQ-300x294

Angry Birds Fight Apk İndir Para Mod Hile İndir

Angry Birds Fight’ta yepyeni bir müsabakaya hazır olun! – stratejik, kuş fırlatma çevikliğinin hakim olduğu gerçek zamanlı mücadelelerde, 3 eşleştirmeli çılgınlıkta diğer oyuncularla rekabet edin! Bağımlılık yapan, tonlarca tüylü bulmacaya giden yolda en sevdiğiniz sürüye katılın!

GÜMBÜRDEMEYE HAZIR OLUN
Gerçek zamanlı maçlarda dostlarınıza (ve düşmanlarınıza) karşı oynayın. Savaşa hazırlık amaçlı kuşunuzu güçlendirmek için olabildiğince çok paneli eşleştirerek zamana karşı yarışın! GRRRR!
SİLAHLANIN
Kuşlarınızı çılgın silahlarla ve şaibeli zırhlarla donatarak, daha sağlıklı olmalarını, daha yüksek bir saldırı gücüne ve size üstünlük sağlayacak özel yeteneklere sahip olmalarını sağlayın. Ya savaş ya kaç!

YELKEN AÇ VE SAVAŞ
Meydan okumalarla dolu ıssız adaları keşfedin – ve onları üçlü eşleştirme çılgınlığında ele geçirin! Daha fazla kuş, silah ve diğer eşyaları açmak için kazanın. Yanlız Canavar Domuzlara dikkat edin…

Dünya genelindeki diğer oyunculara gerçek zamanlı üçlü eşleştirmeli bulmacalarla meydan okuyun

Kurulum: Oyunun apk dosyasını indirmek ve cihazınıza kurmak yapmanız gereken sadece budur. Eğer marketten indirdiğiniz oyun duruyor ise kaldırınız üstüne kurarsanız hile çalışmayabilir.

Oyundaki Hile: Sınırsız can, Sınırsız arena bileti ve Tüm kuşlar açık. Not: Sürümler geldikçe hilelerde değişme olabilir ama her sürüm hileli verilir normal sürüm verilirse bu not olarak yanına düşülür.

Oyun Adı: Angry Birds Fight!
Kategori: Android Oyun
Oyun Türü: Bulmaca
Boyut: 70 MB
Geliştirici Firma: Rovio Entertainment Ltd.
Gereken Android sürümü: 4.0 ve üzeri
Dosya Türü: .apk

dd

Angry Birds Fight Apk

Alternatif

Angry Birds Fight Apk
Processing your request, Please wait....