Clash of Clans v11.185.13 Android Sınırsız Para Hileli MOD APK indir

Clash of Clans oyunu 2013 yılının en çok indirilen oyunu seçildi. Android 4+ için uygun olmasına rağmen yüzmilyonlarca defa indirilen oyunda kalenizi inşaa edip geliştirerek diğer oyunculara karşı mücadele verebileceğiniz bir kurgu var. Oyun o kadar iyi ve kaliteliki benzer oyunları bile milyonlarca defa indirildi android market üzerinde. En son güncelleme ile yükselen oyun, tüm cihazlar için sorunsuz hale getirildi.

Oyunu zaten birçoğumuz biliyor ama kısa bir bilgi de verdik ama bu indireceğiniz apk hakkında size verme gereken bilgiler var bunlar neler peki ?

-Kurulum da ek bir şey yapmanıza gerek yok hatta normal oyunu silmenize bile gerek yok direk üstüne kurup açabilirsiniz. Yalnız bu indireceğiniz hileli sürüm normal oynadığınız sürümden farklıdır bu farklar şunlardır:

– Oyundaki her kaynak sınırsızdır.

– Bu hileli sürüm normal oyun dünyasına bağlanmaz. Yani marketteki oyundan farklı kişiler ve klanlar vardır

– Oyun farklı bir dünyaya bağlanıyor bu dünya da herkes hileli oynadığından tabiki kişi sayısı da artıyor bu nedenle her zaman oyuna bağlanmak sıkıntı olabiliyor server yetersiz kalabiliyor.

-Bu nedenle buradan indireceğiniz apk de oyun dünyasına her zaman giremeyebilirsiniz.

-Sadece buradaki değil bütün sitelerdeki apk de buradaki apk  yani birebir aynı onlarda buradaki apknin serverına bağlanıyor çoğu bunları yazmıyor ben önceden yazıyorum sonra yorumlarda oyun bağlanmıyor gibi lütfen dönmeyin.

-Server yoğun olduğunda oyuna girmeniz zor olacaktır tekrar tekrar deneyin benim üsteki resmi almam 2-3 dk sürdü.

-Oyuna girmek biraz zor olabiliyor ama oyuna girince atma gibi bir durum yok yani girince sıkıntınız kalmıyor.

-He unutmadan bunu kurduk normal hesapla oynayabileceğiz mi o ne olacak gibi aklınızda kalabilir o oyununuz da kalacak merak etmeyin normal oyuna yine aynı oyunun simgesinden girip oynayabilirsiniz bunu kurduğunuzda menünüze de hileli giriş için farklı bir oyun simgesi gelecek yani sıkıntınız kaygınız olmasın o kadar emeğimiz boşa gidecek vs diye.

-Baştan size bilmeniz gerekenleri sıraladım ek vermem gereken bir şey olursa yorumlarda size bunu yazarım.

-Oyuna güncelleme geldiğinde bu sayfadan güncelleme yapılacaktır. Facebook ve Twitter adreslerinden bizi takip edebilirsiniz.

-İyi Oyunlar…

Oyun hemen indirmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

indirme linkleri

yeni server konuldu daha hızlı daha iyileştirme yapılmış

Clash of Clans Apk

Alternatif

Clash of Clans Apk
Processing your request, Please wait....