Call of Duty Black Ops 7 Tüm Updateler + Sorunsuz Patch/Crack.fix

Call of Duty: Black Ops oyunun 5 ve 6 son güncelleme yaması ve önceki yamaları içlerinde barındırmaktadır bu indireceğiniz dosya. Ayrıca updateler yanında sorunsuz crack dosyasıda eklenmiştir. Onuda kullanarak oyuna sorun yaşamadan girip oynayabileceksiniz. Bu yamayı kurmanız tavsiye edilir. Çünkü oyundaki birçok sorunu ortadan kaldırmakta ve oyun zevkinizi artırmaktadır. Bunlardan bahsetmek gerekirse her sistemde olmasa da bazı sistemlerde ortaya çıkan ses sorunları, oyundaki donmalar,takılmalar veya yavaşlamalar ortadan kalkıyor. Oyunda özellikle FPS artışı gerliyor bu güncellemelerle yani oyun hızınız artıyor bu şekilde. Ayrıca oyundan atma sorunu da yaşıyor iseniz bu yama onuda ortadan kaldırıyor. Son olarak da oyundaki birçok bug ve single player da oynadığınızdaki oluşan sorunları ortadan kaldırıyor. Baya uzun anlattım ama oyunu oynayanların gerçekten bu updateleri yapması gerekmekte sorunsuz oyun için o nedenle bu güncellemeri yapmanızı tavsiye ediyoruz. Nasıl kurulacağını da kısaca yazının devamında bahsettik

Cod Black Ops Update ve Crack Nasıl Yapılır?

  • İlk önce alt kısımda bulunan indirme linklerinden dosyayı indiriniz.
  • Sonra inen rarı açınız ve Call.of.Duty.Black.Ops.Update.5.and.6 adlı dosyayı çalıştırıp kurunuz.
  • SKIDROW adlı klasörün içindeki tüm dosyaları kopyalayınız.
  • Oyunun kurulu olduğu klasörü açınız.
  • Eğer kurulumda yer değişikliği yapmadı iseniz bulunduğu yer C:\Program Files\Activision\Call of Duty – Black Ops burasıdır.
  • Kopyaladığınız dosyaları buraya yapıştırınız.
  • Bütün yapmanız gerekenler bunlardır.
  • İyi oyunlar.

Altta indireceğiniz dosya sadece oyunun güncellemeleri ve crack i içermektedir. Yani oyunun kendisi değildir. Oyun kendisinde yüklü olanlar veya yükleyecek olanlar oyunu temiz ettikten sonra bu yamayı yapsın oyunları son sürüme geçmiş olacaktır.

indirme linkleri

Cod Black Ops Update + Crack

Alternatif

Cod Black Ops Update + Crack

Processing your request, Please wait....