CoD-Call-of-DutyAdvanced-Warfare-Crack-indir

-CoD- Call of Duty: Advanced Warfare Crack (%100 Tam Çözüm) No Cd / DVD – Cdsiz Oynama İndir

Gelecekte en yetenekli askerler ülkelere değil, şirketlere ait olacak! Call of Duty: Advanced Warfare geleceğin savaşlarına odaklanıyor ve Amerikan hükümetiyle ters düşen eli güçlü bir özel askeri şirketin mücadelesini konu ediniyor. Ünlü aktör Kevin Spacey ses ve yüzüyle oyunda yer alacak.

Oyun hakkında kısa bir açıklama verdik ama bu oyun sayfası değil oyunun crack dosyası altta bulunan linklerden oyunun crack dosyasına ulaşabilirsiniz. İndirince yapmanız gereken sadece rardan çıkarmak ondan sonra crack işlemini yapmak rar içerisinde bulunan dosyanın aynısı oyunun kurulu olduğu yerde de mevcuttur yapmanız gereken indirdiğiniz dosyayı oraya atmak ve değişimi onaylamaktır ve oyun full olacaktır yapmanız gereken sadece budur. Ürün anahtarı isterse de bu uyarıdan kurtulmuş olacaksınız.

İyi Oyunlar…

dd

Advanced Warfare Crack

Alternatif

Advanced Warfare Crack

Arkadaşlar verdiğim bu crack’i atmanıza rağmen hala oyunda donma,grafikte kötüleşme ,oyundan atma gibi sorunlar yaşıyorsanız aşağıda verdiğim linkten update dosyasını indirin ve oyunu sorunsuz olarak oynayınız.İyi eğlenceler… yada sadece update için kullanabilirsiniz alttaki güncellemeyi crack de içerir.

Advanced Warfare v1.2 Update
Processing your request, Please wait....
logo