Dead-Island-Riptide-Survivor-Edition-crack-indir

Dead Island Riptide – Survivor Edition Crack (%100 Tam Çözüm) ve Serial Number – No Cd / DVD – Cdsiz Oynama İndir

Banoi’deki adada zombilerden kurtulmaya çalışanlar en sonunda helikopter ile güvenli askeri gemiye götürülerek kurtulmuşlardı. Fakat şiddetli bir fırtına gemiyi vurdu ve virüsü gemiye yaydı ve o kötü kabus yeniden başlamış oldu.
Muson yağmurları ile harap olmuş Palanai adası da artık zombi mutasyonlarıyla dolup taşmış durumda ve karakterlerimizi yine zorlu bir zaman bekliyor gibi.Dead Island Riptide – Survivor Edition.
Takıma, tümü yeni olan yetenekleriyle beraber bir karakter daha ekleniyor. Ayrıca ekstra multi player iletişim özellikleri ve merkezi bir noktayı korumayı hedefleyen yeni görevler oyuncuların nasıl bir takım olduklarını test etmeye geliyor.

Oyun hakkında kısa bir açıklama verdik ama bu oyun sayfası değil oyunun crack dosyası altta bulunan linklerden oyunun crack dosyasına ulaşabilirsiniz. İndirince yapmanız gereken sadece rardan çıkarmak ondan sonra crack işlemini yapmak rar içerisinde bulunan dosyanın aynısı oyunun kurulu olduğu yerde de mevcuttur yapmanız gereken indirdiğiniz dosyayı oraya atmak ve değişimi onaylamaktır ve oyun full olacaktır yapmanız gereken sadece budur. Ürün anahtarı isterse de bu uyarıdan kurtulmuş olacaksınız.

İyi Oyunlar…

dd

Survivor Edition Crack

Alternatif

Survivor Edition Crack
Processing your request, Please wait....
logo