Deep Freeze Standard Full İndir

Deep Freeze Standard Full indir, Deep freeze genelde internet kafeler için çok faydalı bir yazılım,
programın amacı sanki bilgisayarınız dondurulmuş kullanım sırasında yaptığınız işlemler kurduğunuz programlar
vb sisteminizi başlattığınızda ilk günki gibi eski haline döner, bu sayede sistemin bozulmasından veya virüs vb zararlı
etkilerden korunabilirsiniz.

Yanlız şu var örneğin windows u güncellediğinizde programı devre dışı bırakıp daha sonra güncellediğiniz haliyle tutmanız lazım yoksa bilgisayarınız tekrar açıldığında windows tekrar baştan güncellenecektir. Bu programlar ve oyunlar içinde geçerlidir. Örneğin oynadığınız oyuna pack geldi ise bu yazılım aktif ise bilgisayarınızı kapayıp açtığınızda yeni packler silinecek ve tekrar packleri indirmek zorunda kalacaksınız.

Ama evde tek bilgisayar var ve çocuklar veya başkaları herhangi bir ayar değiştirdiğin de bilgisayarda bilgisayarınız kapanıp açılınca tekrar sizin bıraktığınız hale gelir o yüzden bu yazılım çok yararlıdır. Hatta birçok virüse karşı bu yazılım çok iyidir kapayıp açılınca sistemi eski haline getireceğinden virüsde silinmiş olur.

Not: deneyimli değilseniz veya bilgisayar kullanımında yeni iseniz kullanmayın veya internette programla ilgili nasıl yapılır şeklinde aramalar yaparak nasıl kullanıldığını nasıl ayarlar yapıldığını tamamen anlayın ve o şekilde kurun bilgisayarınıza.

Deep Freeze Standard

Alternatif

Deep Freeze Standard
Processing your request, Please wait....