Emsisoft Internet Security Pack  Türkçe Full Tam indir 2016

Antivirüs ve Firewall Paketi

Emsisoft Internet Security Pack bilgisayarınızı virüslerden korumak ve internet güvenliğinizi sağlamak için kullanabileceğiniz çok işlevli bir koruma sistemidir. Firewall ve antivirüs özelliklerini birlikte barındıran program hem internet üzerinden gelen ve giden bağlantıları hem de kötü amaçlı yazılımları denetler.

Emsisoft Anti-Malware ve Emsisoft Online Armor Firewall programlarının ikisini bir paket içerinde bulabileceğiniz Emsisoft Internet Security Pack ödüllü virüs tarama modülü ve anti-keylogger gibi özellikleriyle öne çıkmaktadır.

Not:Bu yazılımın crack dosyası yoktur bu nedenle trial reset ekledim. Crack malesef arasanızda bulsanızda kesin çözüm vermiyor. O nedenle deneme süresi dolduğunda tekrar tekrar kullanabileceğiniz trial reset programı rar içerisinde mevcuttur. Süresi azaldığı zamanlarda yazılımı devre dışı bırakın trial reseti çalıştırınsonra tekrar aktif edin yapmanız gereken bu ve bu şekilde istediğiniz kadar kullanabilirsiniz ve bu şekilde yazılımda güncelleme vs olduğunda sıkıntı yaşamazsınız.

dd

Emsisoft Internet Security

Altermatif

Emsisoft Internet Security
Processing your request, Please wait....