ESET Smart Security 7 + Crack full indir
Dünyanın en iyi antivirüs programı olarak bilinen ESET, Smart Security sürümünün 7. versiyonunu yayınladı, şuan beta aşamada olan güvenlik koruması 2013 yılında 1.liğe aday olarak gözkmekte.
ESET Smart Security 7 Beta mükemmel yenilikleri ile bizleri kendine hayran bırakıyor, şuana kadar Kaspersky, Panda ve Bitdefender’da gördüğümüzün korumanın 2 katını bizlere fazlasıyla sunuyor. Yepyeni bir güncelleme ile eşsiz özellikleride beraberinde getiriyor, isterseniz bunları hep birlikte inceleyelim.
Bilgisayarınıza Herhangi Bir Cihazdan Bulaşabilecek Virüsleri Önleyin
Özellikle 7 sürümünde bu güvenlik taramasına yer veren eset, bilgisayarınıza taktığınız her bellek’i tarayarak virüsleri etkisiz hale getirir ve bilgisayarınıza bulaşmasını önler bu sayede dışarıdan bulaşabilecek virüsleri önlemiş olduk, Peki internetten bulaşabilecekler için ne mi yapmış Eset bakalım hemen.
ESET Smart Security 7 İle İnternetten Bulaşabilecek Zararlı Yazılımları Engelleyin.
Eşsiz güncelleme modülü ile sürekli yeni çıkan zararlı yazılımlara karşı önlem almayı amaç edinmiş olan ESET sizin bilgisayarınızı virüslere karşı sürekli güncel tutarak en son çıkan virüslere kadar PC’nizi korur ve olası bir saldırıyı etkisiz hale getirir.
WİFİ Ağınıza Bağlananları Tespit edin veya Engelleyin.
Özellikle dışarıdan bulaşabilecek zararlılar konusunda üst seviye güvenlik önlemleri alan ESET, Wi-Fi ağınıza dışarıdan bağlananları görmenize ve gerek duyarsanız bunları engellemenze olanak tanıyor. Sistem açıklarınızı kontrol ederek sizi Wifi’den hedef alan kullanıcılar konusunda uyarır, Ağınıza bağlanıp bilgisayarınıza virüs sızdırmaya çalışan kötü niyetli kişilere karşı sizi korur.
Sisteminizi Kökten Tarayın ve Önlemlerinizi Alın.
ESET 7. sürümünde sisteminizi kökten itibaren tarayarak bilgisayarınızda sorun yaratabilecek güvenlik açıklarını kapatır ve sisteminizi en iyi savunma moduna alır
Tüm bunlardan sonra şunuda ekleyeyim, ESET bu çıkışı ile 2014′ün en iyi antivirüs programları listesinde 1. sıra adayı olabilir.
dd

ESET Smart Security 7

Alternatif

ESET Smart Security 7

Processing your request, Please wait....