fifa-15-crack-v3-indir

Fifa 15 Crack v3 + Update İndir Tüm Sistemler Fix 3DM

FIFA 15 ile IGNITE nin Gücünü hissedeceksiniz.FIFA 15’in grafiklerine hayran kalacaksınız.İnanılmaz fizik ve benzersiz kontrolü ile yukarından aşağıya doğru yeniden oluşturulmuş bir FIFA oyunu bizleri bekliyor.Yeni Eklenmiş ligler,düzeltilmiş oyuncu yüzleriyle bizlere bambaşka bir FIFA sunuyor EA SPORTS.Ayrıca Bu seneki FIFA 15’de Türkiye Ligi de bulunuyor.

Oyunda update işlemi yapılmışsa en son sürüme uygun crack alttaki linkte onu indirip kullanabilirsiniz. Update almamışsanız v3 crack in normal versiyonu da sitemizde mevcuttur. V2 sürümü de onları da deneyebilirsiniz. V4 çıktığında eklenecektir bizi takip edin.

***Önemli Not:**
3DM tarafından sonunda koruması kırıldı ve crack v3 de çıktı, artık Windows 8.1’de de denendi ancak dedikleri gibi de piyasayadaki işlemcilerin şuanda v1’e göre %30, v2 de %50’unda ve v3’te de %65 çalışıyor ve Windows 8 de sorunsuz bu crack’ile 3DM gurubun dediği gibi:
Dosyayı indirdikten sonra anti-virüs yazılımınızı (Avast, Kaspersky veya Nod32 ve ASCU ise tamamen kaldırın yoksa engelleyecektir!),güvenlik duvarı ve origin’i tamamen kapatıp ‘fifa 15 crack v3′ adlı klasörün içindeki dsoayaları da kopyalayıp oyunun kurulu olan klasöre yapıştırın ve ilk olarak Origin.Games.Reg.Tools.v1.0-3DM.exe’yi çalıştırıp sonra Launcher.exe yı yönetici olarak çalıştırıp oyuna girin.
dd
Fifa 15 Crack v3 + Update 4
Alternatif
Fifa 15 Crack v3 + Update 4
Processing your request, Please wait....