LEGO-Jurassic-World-crack-indir

LEGO Jurassic World Crack İndir (%100 Tam Çözüm) No Cd / DVD – Cdsiz Oynama

Çocukluğumuzun vagzeçilmez oyuncağı LEGO, oyun dünyasına giriş yaptığından beri birbirinden eğlenceli içeriklerle başbaşa kalıyoruz. Batman, Star Wars ve daha fazlasının yanına bu sefer LEGO Jurassic World ekleniyor.LEGO lar bu sefer Jurassic World dünyasına giriş yaptılar.Dev Dinazorlar ile birlikte bu dünyada yaşayacağız.Canavarlara yem olmaktan kaçıp kendimizi savunacağız.

Warner Bros. Entertainment, TT Games, The LEGO Group ve Universal Partnerships & Licensing bir araya gelerek büyük bir projeye imza atıyorlar: LEGO Jurassic World. Epik hikayelerden olan Jurassic Park, The Lost World: Jurassic Park ve Jurassic Park III bir araya geliyor.

Oyunu anlatmaya gerek yok bu sayfadaysanız zaten ne aradığınız bellidir ama yinede kısa bir bilgi verdik altta bulunan linklerden dosyayı indirebilirsiniz. Oyunun crack dosyası ve kullanabileceğiniz seri numaralar rar içerisindedir. Alttan indirip size hangisi lazımsa alabilirsiniz. Hem crack hem seri no içerir.İndirince yapmanız gereken sadece rardan çıkarmak ondan sonra crack işlemini yapmak rar içerisinde bulunan dosyanın aynısı oyunun kurulu olduğu yerde de mevcuttur yapmanız gereken indirdiğiniz dosyayı oraya atmak ve değişimi onaylamaktır ve oyun full olacaktır yapmanız gereken sadece budur. Serialde rar içerisindedir
İyi Oyunlar…

dd

Lego Jurassic World Crack

Alternatif

Lego Jurassic World Crack
Processing your request, Please wait....
logo