Mad Max PC

Mad Max İndir – Full Torrent PC

Ünlü sinema serisi Mad Max şimdiyse Avalanche Studios tarafından PC oyunu olarak geliştirildi ve hayranlarıyla buluştu. Steam üzerinden 90 TL fiyatıyla giriş yapan oyunun konusuna ve içeriğine göz atalım.

Kıyamet sonrası zamanlarda geçen ve hayatta kalmak için en önemli gereksinimlerden biri olan araçları kullanarak yanlız savaşçı Mad Max’i kontrol ediyoruz. Wasteland şehrinde ve açık dünya üzerinde özgürce oynayabildiğimiz yapımı üçüncü şahıs bakış açısına sahip olarak oynayacağız. Oyunu torrent üzerinden full olarak indirebilirsiniz.

Mad Max Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Vista, Win 7, Win 8 (64-bit sürümü sadece)
  • İşlemci: ntel Core i5-650, 3.2 GHz ya da AMD Phenom II X4 965, 3.4 Ghz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660ti (2 GB Bellek veya üstü) ya da AMD Radeon HD 7870 (2 GB Bellek veya üstü)
  • Sabit Disk: 32 GB boş alan

!!!UYARI İNDİRMEDEN OKUYUNUZ!!!

1-Arkadaşlar size 2 ayrı torrent linki veriyorum birisi oyunun sıkıştırılmamış full hali yani kısa sürede kurulumunu yaparsınız ama indirmesi çok uzun sürer. Birde size oyunun yine full ama sıkıştırılmış halini vericem. Bu sıkıştırılmış halini indirmesi daha kısa ama kurulumu yaklaşık 1 saattir. İnternet hızınız yavaş ise sıkıştırılmış halini indirin internetiniz hızlı ise sıkıştırma işlemi görmemiş halini indirebilirsiniz.

2-Eğer beyaz ekran hatası alırsanız sistem tarihini değiştirin ve bilgisayarı yeniden başlatın.

3-İndirdiğinizde crack oyunun içerisinde olacak fakat hataları olabilir çünkü ilk çıkan crack en son crack alttaki linklerdedir Son sürüm crack v3 tür. Onu deneyin update de içermektedir.

dd

Mad Max Sıkıştırılmamış Torrent

Alternatif

Mad Max Sıkıştırılmış Torrent

———————-

Mad Max v3 Crack

Alternatif

Mad Max v3 Crack
Processing your request, Please wait....
logo