PES 2018 Spor Toto Süper Lig Yaması İndir – Detaylı Anlatım

PES 2018 Spor Toto Süper Lig Yaması, tqa offical ekibinin yaptığı Ottoman Empire Patch 18 yamasıdır. Bu yamayla oyununuza güncel kadro ve updateler eklenmiş olacak ve oyun içeriğiniz tamamen güncellencek ve olmayan takım oyuncu ve teknik direktörleri lisanslanacak. Sitede oyunun full halini ve repack halini paylaşmıştık bunu da üstüne paylaşıyoruz. Kurulum ve yama özellikleri yazı devamında ayrıntılı olarak verilmiştir. Yeni sürüm ve içerikler geldikçe güncellemeler yapılacaktır.

Yama Özellikleri

-Tüm lig isim ve müsabakaları lisanslandı.
-Tüm takımlar lisanslandı.
-Bundesliga eklendi.
-Bundesliga takımlarının kadroları, forma ve logoları en güncel haliyle eklendi.
-Bundesliga teknik direktörleri lisanslandı.
-Türkiye Süper Ligi eklendi.
-Türkiye Süper Ligi takımlarının kadroları, forma ve logoları en güncel haliyle eklendi.
-Türkiye Süper Ligi teknik direktörleri lisanslandı.
-Bütün transferler eklendi.
-Diğer Avrupa Takımları’na Qarabağ FK forma, logo ve güncel kadrosuyla eklendi.

Kurulum

Altta bulunan linklerden birini kullanrak dosyayı indirin. Turbobit ve Mega.nz siteleri linkleri verilmiştir.

İnen rar dosyasının içindekileri çıkarın. Dosya ağır olduğundan biraz zaman alabilir.

İçerisinden iki adet klasör çıkacaktır. İlk olan Belgelerim klasörü içindeki KONAMI klasörünü alın ve kendi Bilgisayar/Belgelerim klasörünüzün altına atın zaten Belgelerim klasörünü açınca orada da KONAMI klasörü olduğunu göreceksiniz. Dosya değişikliği isterse evet diyerek onaylayın.

Sonra oyunun simgesine sağ tıklayın Dosya Konumunu Aç seçeneğine basın. Oyunun kurulu olduğu klasör açılacak. Bu açılan klasör içinden download klasörünü açın aynı şekilde rardan çıkan PRO EVOLUTION SOCCER 2018 klasörü içinde download klasörü mevcut onuda açın ve içindekileri kopyalayıp oyun klasörü içindeki download klasörüne atın ve aynı dosya var uyarısına evet deyin. Kurulum bu kadar oyunu açabilirsiniz.

Ek olarak oyunda ayar değişikliği yapmanız gerek. Ayarlarda bir yerde pes resmi müsabaka ayarı var o ayar açık konumda onu kapatın, sonra kullanıcı ayarları yani kol ayarlarından adam 1.tur değilde 2. tuş takımı seçili onuda 1 e alın. Sonra oyuna başlayabilirsiniz.

indirme linkleri

PES 2018 Spor Toto Süper Lig Yaması

Alternatif

PES 2018 Spor Toto Süper Lig Yaması
Processing your request, Please wait....