radmin35-263x300

Radmin 3.5 Türkçe Full Son Sürüm İndir

Radmin Türkçe Full, Uzaktan erişim yazılımıdır bilgisayarlara bağlanabilir işinizi veyahut sistem bozuklularını düzeltebilirsiniz, teamviewer gibi tüm işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz, sesli sohbet dosya gönderme özellikleride bulunmakta windows 10 ile uyumludur dilediğinizi yapabilir çoklu monitör desteği ve dahası.

1)En önemli özelliği ekranda hiçbir bağlantı vesayre çubuğu göstermeden kullanabilmek,bu çubuğun tamamen gizlenmesi,bu local olarak ben gibi 2-3 bilgisayarını aynı anda kullanan biri için önemli,web tarayıcı sekmeleri bildirim çubuğuyla kaplanmıyor.
2)Özellikle 100mbit kabloyla bağlanıyosanız tüm bant genişliğini gerektiğinde kullanan tek program.Buda maksimum hızda dosya transferi yada veri transveri demek buda
3)Bu hızın tamamını kullanabilmesi diğer tüm programlarda yaşadığım tepki gecikmesini,video akışındaki gecikme yaşanmaması gibi harika önemli özellikler sunmakta.Dosya transferi inanılmaz hızlı 100 mbit ile atıyor.
4)İyi çok önemli bir özellik klavye mouse de hiçbir geçikme yok.Klavyenin tüm multimedia tuşları bilgisayarı direk kullanıyomuşcasına çalışıyor.
5)Görsel aktarım seçeneklerinde saniyelik kare aktarımı bile seçilebiliyor,renk derinliği seçilebiliyor.Az bir kayıpla dizi izlenebiliyor.

Lisanlayamanlar…!

Öncelikle Klasör içindeki doyaları masaüstüne çıkartın sonra install.bat ı sağ klik ve yönetici olarak çalıştırın eğerki yönetici değilseniz yönetici şifresi isteyebilir, şifreyi bilmezseniz lisansı donduramazsınız ve administrator requed gibi bir uyarı alırsınız

yönetici olarak çalıştırın problemsiz kullanabiliyorsunuz crack calısıyor

dd

Radmin 3.5 Türkçe Full

Alternatif

Radmin 3.5 Türkçe Full
Processing your request, Please wait....