SD Maid Pro Sistem Temizleme Full İndir Android

SD Maid Pro v4.13.0 İndir Full Android Sistem Temizleme

SD Maid Pro Apk,ücretli satılan bir uygulamadır biz size ücretsiz olarak sunuyoruz altta bulunan linklerden indirebilirsiniz. Peki bu uygulama nedir diye soran arkadaşlara hemen anlatalım. Birçoğumuz marketten oyun indirir uygulama indirir vs vs bunların bazıları durur ama bazılarını genelde sileriz ama bu uygulama,oyun vs sildiğiniz mutlaka telefonda mesela ayarları veya oyundaysa puan,ilerleme gibi bilgileri tutar ama telefon veya tabletten bir uygulamayı sildiğimiz de bunlarada ihtiyacımız yok demektir siz deneme amaçlı bir uygulama indirseniz de sildiğiniz de muhtlaka birşeyler bırakır cihazlarda.

İşte bu uygulama burada devreye girmekte bu uygulamalardan, oyunlardan kalan dosyaları silmekte ve cihazınızda ki alanı arttırmakta ve size daha fazla depolama alanı sağlamakta ayrıca bu yaptığı cihazında hızlanmasını sağlar çünkü gereksiz dosyalardan kurtularak hafızanın optimize olmasını sağlar.

Kurulum: Uygulamanın apk dosyası rar içerisindedir indirdikten sonra rardan çıkarın ve telefon veya tabletinize atın ve yükleyin bu kadar.

dd

SD Maid Pro Apk

Alternatif

SD Maid Pro Apk
Processing your request, Please wait....