Spintires-crack-indir

Spintires Crack (%100 Tam Çözüm) ve Serial Number – No Cd / DVD – Cdsiz Oynama İndir

Tıpkı tycoon oyunları gibi, simülasyonların da en büyük özelliği hiçbir zaman aklımızın ucundan bile geçiremeyeceğimiz işleri bize yaptırmaları oldu. Mesela, yeni bir örnek daha var elimizde: Spintires. Kaçımız engebeli Rusya köylerinde, eski bir kamyonla yük taşıyacağını hayal etmiştir ki? Hemen aklınıza SCS Software’in tır oyunları da gelmesin. Spintires, fizik motoru ve “off-road” özelliğiyle kendine özgü olmayı başarıyor çünkü.

Evet, dediğim gibi Spintires’ın en büyük farkı bize zor koşullar ve gerçekçilik (hatta bazen biraz fazla gerçekçi) sunuyor olması. Yani, Münih’te bir otobüs şoförü değilsiniz, Avrupa’nın güzel yollarında kamyon kullanmıyorsunuz. Rusya’nın tüm çamuru ve çakılının içinde, 1980’li, 90’lı yıllardan kalma eski bir kamyonu, arazi aracını veya askeri aracı kullanıyorsunuz. Yükümüz mü? Odun! Pek fazla bir şey beklemeyin yani, Spintires herhangi bir hikâye anlatma derdine sahip değil. Teknolojinin olmadığı, fazlasıyla sessiz şehir dışı bölgelerde getir götür işlerine bakıyoruz. Arkada bir altyapı veya ön bilgi olmaması açıkçası hoş değil ve sizi oyundan biraz uzaklaştırıyor. Ek olarak, oyun boyunca görevleri tamamladıkça yeni araçlar, bölgeler vesaire açıyor fakat tüm bunlar etkileyici olmaktan uzak.

Oyun hakkında kısa bir açıklama verdik ama bu oyun sayfası değil oyunun crack dosyası altta bulunan linklerden oyunun crack dosyasına ulaşabilirsiniz. İndirince yapmanız gereken sadece rardan çıkarmak ondan sonra crack işlemini yapmak rar içerisinde bulunan dosyanın aynısı oyunun kurulu olduğu yerde de mevcuttur yapmanız gereken indirdiğiniz dosyayı oraya atmak ve değişimi onaylamaktır ve oyun full olacaktır yapmanız gereken sadece budur. Ürün anahtarı isterse de bu uyarıdan kurtulmuş olacaksınız.

İyi Oyunlar…

dd

Spintires Crack

Alternatif

Spintires Crack
Processing your request, Please wait....