SwiftKey Keyboard v6.7.1.34 Türkçe Full Apk İndir Android

SwiftKey Keyboard Türkçe Full indir, swiftkey androidte en çok kullanılan uygulamadır. En iyi klavye uygulamasıdır. Türkçe olması dahada kolaylık sağlıyor, tavsiye ederiz ücretli satılmakta, pro sürümdür Türkçe karakter destekler. Üzerinde Ç, İ, Ş,Ğ,Ö harfleri olan tam Türkçe klavye istiyorsanız Diller->Türkçe QWERTY seçin, sonra QWERTY üzerine basıp listeden QWERTY (Türkçe) ‘yi seçin, tam Türkçe klavyeniz olsun. + Emoji içermektedir. Android kullanıcıları arasında popüler olan klavye uygulamaları arasındadır. Yazışırken kulladnığınız kelime ve emojileri öğrenip sonra siz yazarken sizin daha hızlı yazmanız için önerilerde bulunuyor ve bunları kullanarak yazma hızınızı çok daha fazla arttırmaktadır.

 

SwiftKey Klavye nin swiftkey flow olarak adlandırdığı bir özellik ile parmağınızı yazacağınız kelimenin harfleri üzerinde kaydırarak hızlı bir şekilde kelimeleri yazabiliyorsunuz. Swiftkey Klavye ile klavyenizi istediğiniz şekilde boyutlandırabilir ve istediğiniz temayı seçip uygulayabilirsiniz. İçerinde birçok tema bulundurmaktadır.

Son gelen güncellemelerle  teamalrı artık ücretsiz sunmakt. En güncel android sürümünü desteklemekte. Ve emojiler sürekli güncellenmekte. Yeni kısayollar eklenmiş uygulamaya. Kelime önerileri daha gelişmiş.

indirme linkleri

SwiftKey Keyboard Türkçe Apk

Alternatif

SwiftKey Keyboard Türkçe Apk
Processing your request, Please wait....