The-Amazing-Spider-Man-2-crack-indir

The Amazing Spider-Man 2 Crack (%100 Tam Çözüm) – No Cd / DVD – Cdsiz Oynama İndir

The Amazing Spider-man pc  oyunu oldukça bol aksiyon ve macera içeren bir oyundur. Daha önceki Spiderman serileri ile oldukça fazla benzerlik gösteren bu oyun, grafikleri ile diğer sürümlerinden ayrılıyor. Oyun çok iyi grafik özelliklerine sahip. Karakterlerin ve mekanların tasarlanmasında ayrı bir özen gösterilmiş ve bu da oyuna oldukça gerçekçi bir hava katmış.

Oyunda, bölümler arası geçişler oldukça güzel yapılmış. Oyun zaten bölüm geçme mantığına dayanan bir oyun olduğu için bölüm geçtikçe oyunun sonuna bir adım daha yaklaşıyoruz. Karakterimiz suçlulara karşı New York sokaklarında mücadele vermektedir. Oyunda New York sokaklarındaki suçluları arayacağız. Bunun yanında filmde de karşımıza çıkan kötü kahramanlarla da başımız derde girecek.
Oyun hakkında kısa bir açıklama verdik ama bu oyun sayfası değil oyunun crack dosyası altta bulunan linklerden oyunun crack dosyasına ulaşabilirsiniz. İndirince yapmanız gereken sadece rardan çıkarmak ondan sonra crack işlemini yapmak rar içerisinde bulunan dosyanın aynısı oyunun kurulu olduğu yerde de mevcuttur yapmanız gereken indirdiğiniz dosyayı oraya atmak ve değişimi onaylamaktır ve oyun full olacaktır yapmanız gereken sadece budur.
dd
The Amazing Spider-Man 2 Crack
Alternatif
The Amazing Spider-Man 2 Crack
Processing your request, Please wait....