The Settlers 5 Heritage of King’s Crack İndir

The Settlers 5 Heritage of King’s Crack (%100 Tam Çözüm) ve Serial Number –No Cd / DVD – Cdsiz Oynama İndir

Oyundaki yeni Campaign’de 9 bölüm bulunuyor. Eğer bu bölümleri bitirmenize karşın halen bu oyunu oynamak istiyorsanız, 10’dan fazla çoklu oyunculu haritada kendinizi deneyebilirsiniz. Ek paketteki son yenilik ise tüm haritaları bitirenlere ilaç gibi gelecek cinsten! Öyle ki Expansion’da bir “Map Editor” de bulunuyor! Detaylı hazırlanan bu harita editörüyle, dilediğiniz gibi savaş alanlarını şekillendirebiliyorsunuz.

Genel olarak bakıldığında ek paket, Settlers – Heritage of Kings’e oranla hayati yeniliklerle gelip, oyunun çehresini değiştirmiyor. Eğer Heritage of Kings oynayıp beğendiyseniz, bunu da seveceksiniz. Yok eğer beğenmediyseniz, Expansion’ı da oynamanız size büyük keyifler yaşatmayacak. Oyuna dalıp gerçek hayatı unutmayın…

Oyun hakkında kısa bir açıklama verdik ama bu oyun sayfası değil oyunun crack dosyası altta bulunan linklerden oyunun crack dosyasına ulaşabilirsiniz. İndirince yapmanız gereken sadece rardan çıkarmak ondan sonra crack işlemini yapmak rar içerisinde bulunan dosyanın aynısı oyunun kurulu olduğu yerde de mevcuttur yapmanız gereken indirdiğiniz dosyayı oraya atmak ve değişimi onaylamaktır ve oyun full olacaktır yapmanız gereken sadece budur. Ürün anahtarı isterse de bu uyarıdan kurtulmuş olacaksınız.

İyi Oyunlar…

dd

The Settlers 5 Heritage of King’s Crack

Alternatif

The Settlers 5 Heritage of King’s Crack
Processing your request, Please wait....