Truck Simulator Pro 2 Apk İndir Full + Data

Truck Simulator PRO 2 Apk, kendi nakliye şirketinizi kuracak ve ABD yollarında çeşitli kargo teslimatları için direksiyon sallayacaksınız. Truck Simulator PRO 2 oyununda çıkmış olduğunuz yollarda hata yapmadan ilerlemeye çalışacak ve çeşitli dinlenme tesislerinde mola vereceksiniz. Harika grafiklere sahip olan bu oyunda farklı kamera modlarında araç kullanacak ve kargolarınızı zamanda teslim ederek başarılı bir oyun sergileyeceksiniz.

Euro Truck Similator oyununu veya American Truck Simulator oyununu oynamış olanlar bilir tır oyunları gerçekten zevk veren oyunlar arasındadır. Bu oyunla telefon veya tabletiniz de tır sürme oyununu dediğim 2 oyun olmasa bile yaşayabileceksiniz. Bilgisayardaki similasyon gibi olur olmaz veya telefonda olur olmaz tartışılabilir ama size mobil olarak bu keyfi yaşatacak oyunlardan bir tanesi. Oyunun full sürümüdür. Kurulumu altta anlatılmıştır. İndirme Linklerinin üzerinde. Keyifli Oyunlar…

Kurulum Nasıl Yapılır?

  • İndireceğiniz dosya rar şeklindedir. Çünkü oyunun hem apksi hem data dosyası ayrı ayrıdır.
  • O nedenle rardan çıkarmanız gerekecek ilk önce. Bunun için marketten “Rar for Android” uygulamasını veya benzerini indirip kullanabilirsiniz. Bilgisayardan cihaza atacaksanız Winrar‘ı da kullanabilirsiniz.
  • Rardan çıkardıktan sonra apk dosyasına basıp yükle deyin.
  • Cihazınızda bilinmeyen kaynaklardan dosya yükleme kapalı ise bunun açılması gerekmektedir zaten size uyarı verecektir cihaz tek sefer için bu özelliği açın.
  • Apk kurulduktan sonra “com.mageeks.android.trucksimulatorpro2” adlı klasörü “android/obb” klasörünün altına atınız. Klasörü olduğu gibi kopyalayın veya taşıyın dediğim yere yoksa oyun data dosyasını görmediği için açılamayacaktır.
  • Bu iki işlemi e yaptıktan sonra oyun artık oynamak için hazırdır menüden oyun simgesine basıp oynayabilirsiniz.
  • İyi Oyunlar…

Truck Simulator Pro 2 Apk

Alternatif

Truck Simulator Pro 2 Apk

Processing your request, Please wait....