Vlogger Go Viral – Clicker Elmas Hileli Mod Apk v2.8.2  İndir Android

Vlogger Go Viral – Clicker Elmas Hileli Apk, biliyorsunuz vlog çekme olayı baya popüler oldu. Hemen hemen herkes vlog çekiyor, oyun oynuyor farklı türde videolar yapıp ve youtube vs atıyor. Bu oyunda bu olayın oyuna dönüştürülmüş hali gibi dönüştürebilirsiniz. Kanalını popüler hale getirmek ve zirvede kalmak için neler yapmanız gerektiğini bu oyunu oynayarak öğrenebilirsiniz. Oyuna başladığınızda tabi ki amatör ve çok ilgi çekmiyor ama para kazanmaya başladıkça ve odamızı dekore ettikçe kanalımız büyüyor. Kanal büyüdükçe de profesyonel olmaya başlıyorsunuz. Kanalınızın büyümesi için sadece video çekmekte yetmiyor yorumlara bakmalı örneğin troll yorumları silmeniz gerekiyor. Bu işe merakı olan ve nasıl olduğunu merak edenler için güzel bir oyundur.

Oyunda ilerlemek için tabi ki elmas/kristal gerekiyor. Bunuda satın almak yerine buradan indirdiğiniz Vlogger Go Viral – Clicker Mod Apk ile oyunda sınırsız elmasınız olacak. Bu şekilde elmas harcamanız gereken şeylerde sınırsızca harcama yapabileceksiniz ve oyundaki ilerlemenizi çok daha hızlı yapıp oyun zevkinizi de arttıracaksınız.

Vlogger Go Viral – Clicker Hile Apk Kurulumu

Altta bulunan linklerden Vlogger Go Viral – Clicker mod apk dosyasını indirin. Apk yi indirip yükle deyin ve yükleyin. Menüye gidip oyun simgesinden oyunu açabilirsiniz. Oyuna girince elmas miktarınıza bakmanız yeterlidir. Bazı sürümlerde elmas harcadıkça azalmak yerine artmaktadır. Bu şekilde sürekli elmas artarak gider.

indirme linkleri

Vlogger Go Viral – Clicker Mod Apk

Alternatif

Vlogger Go Viral – Clicker Mod Apk

 

Processing your request, Please wait....