Windows 8.1 KMS Activator

Windows 8.1 KMS Activator,yeni bir lisanslama programıdır 6 aylık lisanslar her 6 ayda bir yenilemeniz gerek
Windows 8.1 KMS Activator internet bağlantısı gerekir,alt kısımda lisansladığı içeriklerde mevcut.

Kurulum

Anti virüs programı kullaıyorsanız devre dışı bırakın yoksa çalışmayabilir.

İnternet bağlantınızı kesmeyin.

Daha sonra rardan çıkarın

Uygulamanın simgesine sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın.

ınstall me fist ” isimli kayıt defteri girdisinin üstüne tıklayın uyarı çıkacaktır güvenli olmadığına ilişkin fakat önemsemeyin onaylayın.sonra kayıt girdisi başarı ile girildi gibi bir uyarı göreceksiniz (olmazsa tekrar deneyin yönetici olarak.)

Sonra ” Windows 8.1 KMS Activator By AR_Alex V2.5 ” isimliyi exe’yi yönetici olarak çalıştırın.karşınıza ” windows 8.1 kms activator menu by ar_alex ” isimli şu pogram komut istemci içinde açılacak komut istemcinin içinde ingilizce istediğiniz ayarı seçin bunun için pazantez içinde yazan rakamın karşısındaki seceneği yapmak için rakamı alta yazın sonra enter tuşuna basın diyor.

Siz windows 8.1 media center’i için etkinleştireceksiniz sadece 1 rakamını yazın enter tuşuna basın ve ne çıkarsa devam edin ingilizce devam falan da diyecek hep enterla devam edin.bitince programı kapatın.

Sonra yine yöneteci olarak ” Windows 8.1 KMS Activator By AR_Alex V2.5 ” isimliyi exe’yi yönetici olarak çalıştırın.

Ardından 9 ‘a basın ve ne çıkarsa devam edin ingilizce devam falan da diycek hep enterla devam edin.bitince programı kapatın. siz zaten bunu yaptığınız gibi masaüstünde köşede windowsu etkinleştirmek için duran yazının yok olduğunu göreceksiniz bu zaten işlemi başarıyla tamamladınız demek. bu esnada masaüstü bir kez yenilenecek.

Ardından test edelim windows logosuna tıklayıp başlangıç ekranına gelin arama kutusunu açın diycemde gerek yok siz yazın otomatik açılır o ” windows’u etkinleştir ” yazın alta çıkar ona tıklayın karşınıza ” teşekkürler, her şey tamamlandı.” Yazısı çıkar buda windows 8.1 media center’i lisansladığınızın tamamlandığı anlamına gelir.

Not: bazı programlar denedim yeniden başlatınca etkinleşmenin olmadığını görüyorum.ama bunu test ettim emin olmak için yeniden başlattığımda lisans’ta sıkıntı olmadığını gördüm yani etkinleşti demez ise yeniden başlatın sıkıntınız kalmayacaktır.

Çalıştığı Sistemler

-Windows 8.1 Pro
-Windows 8.1 Pro N
-Windows 8.1 Pro with WMC
-Windows 8.1 Core
-Windows 8.1 Core Single Language
-Windows 8.1 Core N
-Windows 8.1 Enterprise
-Windows 8.1 Enterprise N
-Windows Server 2012 R2 Server Standard
-Windows Server 2012 R2 Datacenter
-Windows Server 2012 R2 Essentials
-Office 2013 Professional Plus
-Office 2013 Standard
-Project 2013 Professional
-Project 2013 Standard
-Visio 2013 Professional
-Visio 2013 Standard

dd

Windows 8.1 KMS Activator

Alternatif

Windows 8.1 KMS Activator

Processing your request, Please wait....