Youtubers Life Gaming v3.1.6 Para – Yetenek Hileli Mod Apk

Youtubers Life Gaming Apk, oyunu sizi ünlü bir Youtuber yapmaya çalışacak ve normal hayattaki youtuberlar gibi videolar hazırlaıp kanalınızda yayınlamaya ve abone izlenme kazanmaya başlayacaksınız. Youtubers Life Gaming oyunda yaptığınız videolar ile size YouTube’den gelir gelecek ve bu size gelen gelir ile kendi stüdyonuzu düzenleyecek, arkadaşlarınızla buluşarak birlikte eğlenceli videolar çekecek ve daha çok gelişip profesyonel olacaksınız. Harika grafiklere sahip olan bu oyunda en fazla aboneye sahip olmaya çalışacak ve çeşitli ödül törenlerine katılarak bir dünya yıldızı olacaksınız. Kendinizi zengin bir adama dönüştürecek ve daha büyük evlere taşınarak lüks bir hayat yaşayacaksınız. Google Play’de ücretli olan bu oyunu sitemizden ücretsiz bir şekilde indirip oyunun keyfini çıkarabilirsiniz. Oyun içerisinde size sınırsız para ve yetenek hilesi veriyoruz. Bu şekilde gelişmeniz çok daha hızlı olacak.

Youtubers Life Gaming Hile Apk Kurulum

Oyundaki eski kaydınız silinmesin istiyorsanız ve kaldığınız yerden devam etmek isterseniz şu adımları uygulayın.

  • Oyunu silmeden altta bulunan linklerden indirdiğiniz apk dosyasını kurun ve android/obb klasörüne atmanız gereken “com.uplayonline.youtubers” klasörünü eskisinin üstüne atın.

Kurulum

  • Rar veya zip içinde bulunan oyunun apk ve sd data dosyasını çıkarın. Apk dosyasının üzerine basıp yükle işlemini gerçekleştirin. Sonrasında com.uplayonline.youtubers klasörünü android/obb klasörü altına taşıyın. Sonrasında menüden oyuna giriş yapabilirsiniz.

Mod Apk İçerisindeki Hileler

  • Youtubers Life Gaming para hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz paranız azalmaz, daima artar.
  • Youtubers Life Gaming yetenek hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi yetenek puanı harcayabilirsiniz yetenek puanınız azalmaz, daima artar.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını android/obb klasörü altına atmazsanız oyun açılmaz.

indirme linkleri

Youtubers Life Gaming Apk

Alternatif

Youtubers Life Gaming Apk
Processing your request, Please wait....